giresun catering

Taşıma Yemek Servisi

Taşıma yemek servisi, günümüzde yaygın olarak kullanılan bir yemek hizmetidir. Yemek üretimi yapan firmalar, catering kapsamında yemeğin tüketileceği alana yemekleri hazır şekilde götürerek servise hazır hale getirilmesini sağlar. Catering üretim tesislerinde üstün bir gayret ile hazır hale getirilen yemekleriniz güvenli bir şekilde tarafınıza teslim edilir.

giresun catering firması
catering


Catering hizmeti, sağlıklı olmasının yanında profesyonel nitelikli uzman personel tarafından verilmektedir. Yemek üretim tesislerinde tüm üretim kontrollerinden geçen yemekler, çıkış onayı aldıktan sonra sevk edilmektedir. Taşıma yemek servisi maliyetinin çok daha uygun olması ve personelin memnuniyeti nedeniyle yaygın olarak tercih edilir.

Verilen hizmetin her aşamasındaki faaliyetler gıda mühendisleri tarafından denetlenerek yemeklerin müşterilere ulaştırılması sağlanır. Lezzetli yemeklerle karşılaşacağınız sektör içerisinde yemekler tazelikleri bozulmadan sıcak olarak tarafınıza ulaştırılır.

Taşıma Yemek Servisi


Catering hizmeti, çok sayıda insan çalıştırılan işletmelerde, kamu ve özel sektörün toplu personel çalıştırdığı işyerlerine verilir. İşletmenin küçük ya da büyük olması önemli olmaksızın bu hizmetin alınması mümkündür.

Yemek verilecek kişi sayısı ne kadar çok olursa yemeğin birim maliyeti de o kadar düşük olacaktır. Bunun yanında personelin dengeli ve sağlıklı beslenme alışkanlıkları kazanarak performansının artırıldığı da bilinen bir gerçektir.

Müşterinin talepleri ve yapılan anlaşmalar kapsamında sıcak yemeğin yanı sıra tatlı, meyve ya da içecekler de yemek menüsüne eklenebilir. Taşıma yemek servisi, yukarıda sayılan alanların haricinde düğün, nişan gibi organizasyonlar için de tercih edilebilir.


Taşıma Yemek Servisi Nasıl Verilir?


Taşıma yemek servisi hizmetinde yemeğin istenen yer ve zamanda hazır edilmesi çok önemlidir. Çalışan personelin yemek yiyeceği zaman aralığı kurallarla belirlenmiştir. Yapılan anlaşma kapsamında hazırlanan yemekleriniz istediğiniz yer ve zamana getirilmektedir. Dilerseniz catering firmasından yemek dağıtım ve servis hizmeti de alabilirsiniz. Bu sayede işletmeyi büyük bir yükten kurtarmış olursunuz.

catering firmaları
taşıma yemek


Firma bünyesinde hazırlanan yemekleriniz hava ile teması kesilmiş olarak hijyenik kaplarda sevk edilir. Verilen hizmetin her aşamasında hizmet alan kişi ve kuruluşların sağlığı öncelikli prensip olarak uygulanmaktadır. Bu sayede yemekler, arzu edilen kalitede müşterilere teslim edilmektedir. Servis ve dağıtım hizmeti de aldığınızda müşteri olarak size, arkanıza yaslanıp hizmetin veriliş şeklini kontrol etmek kalır.


Taşıma yemek servisi ile alacağınız hizmette yemeğin lezzetli şekilde müşterilere ulaştırılması önemli olduğu gibi mikrobiyolojik koruma da ön planda tutulur.

Dış ortamla yemeğin teması kesildiği için taşıma esnasında sağlıksız koşulların oluşması da söz konusu değildir. Gastronom kaplar içerisinde sevkiyatı gerçekleştirilen yemekler sayesinde müşteri memnuniyeti kat be kat artmaktadır.

giresun catering firması
Giresun Catering Firması


Firma olarak istenen menü düzeninde, istenilen zamanda ve istenilen kişi sayısı kadar yemek üretip adresinize sevk etme kabiliyetine sahibiz.

Ordu, Giresun ve Bulancak toplu yemek şirketi olarak müşteri memnuniyetini artırma adına her türlü gayreti sarf ediyoruz. Siz de Flore catering firması ile aradığınız kaliteyi bulabilirsiniz.

Author

Flore Catering

Günümüzde yaygın bir hizmet ağına sahip olan şirketler arasında catering firmaları ilk sıralarda yer alır. Faaliyet alanını bu denli yayılması ile birlikte catering şirketlerinden hizmet alan işletme sayısının da arttığı görülür. Fakat her şirketin müşterilerine sunduğu hizmet aynı oranda ve aynı kalitede değildir. Bu nedenle yemek şirketi belirlenirken piyasada öncü firmalara yönlenmek ve bu firmalardan destek almak çok önemlidir. Bulancak toplu yemek şirketinden yararlanarak bir catering şirketinden beklediğiniz tüm özellikleri tek bir firmada bulabilirsiniz.

Leave a comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir