Gizlilik İlkesi ve Emniyet Politikası

Firmamız, detaylı hedeflerla şahsi bilgiler toplayabilir. Aşağıda, toplanan şahsi bilgilerin nasıl ve ne şekilde toplandığı, bu bilgilerin nasıl ve ne şekilde korunduğu belirtilmiştir. 

Üyelik ya da Mağazamız üzerindeki detaylı form ve anketlerin doldurulması hedefiyle üyelerin kendileriyle alakalı bir grup şahsi bilgileri (isim-soy isim, firma bilgileri, telefon, adres ya da e-posta adresleri gibi) Mağazamız doğrulusunda işin tabiatı gereği toplanmaktadır. 

Firmamız birtakım dönemlerde müşterilerine ve üyelerine kampanya bilgileri, yeni mamüller ile alakalı bulgular, promosyon teklifleri gönderebilir. Üyelerimiz bu gibi bilgileri alıp almama konusu ile alakalı her türlü seçimi üye olurken yapabilir, ardından üye girişi yaptıktan sonra hesap bilgileri bölümünden bu seçimi ayarlanabilir ya da kendine gelen bilgilendirme iletisindeki linkle bildirim yapabilir. 

Mağazamız üzerinden ya da eposta ile oluşturulan onay sürecinde, üyelerimiz doğrulusunda mağazamıza elektronik ortamdan iletilen şahsi bulgular, Üyelerimiz ile yaptığımız “Kullanıcı Sözleşmesi” ile tespit edilen hedefler ve kapsam dışında üçüncü şahıslara açıklanmayacaktır.

Sistemle alakalı problemlerin tanımlanması ve verdiği hizmet ile alakalı çıkabilecek problemlerin ya da uyuşmazlıkların süratle halledilmesi amacıyla, Firmamız, üyelerinin IP adresini kaydetmekte ve bunu kullanmaktadır. IP adresleri, kullanıcıları genel bir şekilde açıklamak ve kapsamlı demografik bilgi toplamak hedefiyle da kullanılabilir.

Firmamız, Üyelik Sözleşmesi ile tespit edilen hedefler ve kapsam dışında da, talep edilen bilgileri kendisi ya da işbirliği içersinde bulunduğu şahıslar doğrulusunda direkt olarak piyasalama gerçekleştirme hedefiyle kullanabilir.  Kişisel bulgular, gerektiğinde kullanıcıyla ilişki kurmak amacıyla de kullanılabilir. Firmamız doğrulusunda talep edilen bulgular ya da kullanıcı doğrulusunda sağlanan bulgular ya da Mağazamız üzerinden oluşturulan işlemlerle alakalı bulgular; Firmamız ve işbirliği içersinde bulunduğu şahıslar doğrulusunda, “Üyelik Sözleşmesi” ile tespit edilen hedefler ve kapsam dışında da, üyelerimizin kimliği ifşa edilmeden detaylı istatistiksel değerlendirmeler, veri tabanı oluşturma ve piyasa araştırmalarında kullanılabilir.

Firmamız, saklı bilgileri muhakkak özel ve saklı tutmayı, bunu bir sır saklama yükümü olarak addetmeyi ve saklıliğin sağlanması ve sürdürülmesi, saklı bilginin bütününün ya da rastgele bir kısmının kamu alanına girmesini ya da yetkisiz tüketimini ya da üçüncü bir şahsa ifşasını önlemek amacıyla lüzumlu bütün tedbirleri almayı ve lüzumlu özeni göstermeyi taahhüt etmektedir.