HİZMETLERİMİZ NELERDİR?

Şirket bünyemizde üretimi sağlanan ve taşıma veya yerinde üretim hizmeti almak isteyen müşterilerimize verdiğimiz hizmetler.

Tabldot Yemek

Ana faaliyet alanlarımızdan biri olan Tabldot Yemek (Taşıma Yemek) hizmeti ile, işyerlerinize yemeklerinizi Flore Catering güvencesiyle ulaştırıyoruz.

Taşıma Paket Yemek

Taşıma Yemek hizmetinden farklı olarak, Taşıma Paket Yemek hizmetimizde yemekleriniz; tek tek porsiyonlanır, özel paketleme cihazımızda

Catering

Davetler & Toplu Yemek ve Organizasyon Flore Catering Giresun sektördeki 8 yıllık tecrübesiyle; lezzetli, ekonomik ve zahmetsiz çözümler sağlar.

HASTANELERE YEMEK HİZMETİ

Hastanelere yemek hizmeti ile yönetici, klinik diyetisyenleri, hastalarınız ve sağlık personeliniz için gerekli bütün uygun şartlara sahip menüler sunmaktayız.

ŞANTİYELERE CATERİNG HİZMETİ

Şantiyelere catering hizmetimiz ile yönetim, personel ve misafirleriniz için diyetisyenler tarafından hazırlanan, doyurucu ve lezzetli yemekler sunmaktayız.

Otellere Catering Hizmeti

Otellere catering hizmeti Kübra catering otellerde de Türk ve Dünya mutfaklarından sentezlediği çok özel menüleriyle seçkin davetlerin mimarı olmaya devam ediyor.

FİRMALARA TAŞIMA YEMEK HİZMETİ

Taşıma Yemek Hizmetimizde sizlerin beklentilerine ve ihtiyaçlarına uygun olarak sunduğumuz taşıma yemek hizmeti.

OKULLARA CATERİNG HİZMETİ

Okullara catering hizmeti ile anaokulundan itibaren, üniversiteye kadar bütün eğitim öğretim kurumlarına yemek hizmeti sunuyoruz

FABRİKALARA CATERİNG HİZMETİ

fabrikalara catering hizmeti ile işçilerinize ihtiyaç duydukları çeşit ve kaloride yemekler sağlar, çalışma başarısının ve randımanının istediğiniz düzeyde olmasına yardım eder.

Dilerseniz hemen teklif alabilirsiniz.

Şimdi arayıp detaylı bilgi alabilir yada işletmeniz için en uygun fiyatı listeleyebilirsiniz.