giresun catering

Davetler & Toplu Yemek & Organizasyon

Hangi seviyede davet ya da organizasyon düzenlerseniz düzenleyin, faaliyette en önemli detay, davetlilere verilecek olan yemektir. Nişan, düğün, sünnet, açılış ya da iş toplantısı gibi faaliyetleri bu organizasyonlara örnek olarak verebiliriz.
Davet yemeği organize edilirken faaliyetin her aşaması ayrıntılı olarak planlanmalıdır.

Yemek menülerinin hassas şekilde hazırlanmaması, yemek kalitesinin düşük olması gibi hususlar, doğal olarak davetlilerin memnuniyetini düşürecektir. Kalabalık bir gruba verilecek olan organizasyon yemek davet planlamasının her aşamasına azami önem verilmelidir.


Toplu yemek ya da davet yemeği organizasyonlarında yemeğin hazırlanması, servis edilmesi gibi işlemler hem vakit alıcı olup hem de maliyeti yüksek olan faaliyetlerdir. Bu nedenle ihtiyaç duyacağınız catering firması ile profesyonel şekilde faaliyetin icra edilmesini sağlayabilirsiniz.

Ayrıca yemeğin kişi başına düşen maliyetinin de son derece cazip olduğunu görebilirsiniz. Bulancak toplu yemek firması ile arzu ettiğiniz kalitede yemeğin davetlilere verilmesini sağlayabilirsiniz.


Davet yemeği organizasyonunda planlamanın hiçbir aşamasına kafa yormanız gerekmez. İhtiyacınız olan her türlü yemek hizmeti firmamız bünyesinde verilmektedir. Yemekleriniz pratik şekilde hazırlanarak istediğiniz şekilde davetlilere servis edilmektedir. Hazırlanan menü ve sunum özellikleri, sizlerle yapılan anlaşma kapsamında icra edilir. Gerekli koordinasyonlar detaylı şekilde yapılarak faaliyet esnasında en küçük bir aksaklığın yaşanmasına dahi göz yumulmaz.


Toplu Yemek Organizasyonu Nasıl Yapılır?


Organizasyonun yapılması planlanan mekanda mutfak hizmeti yoksa kendi hijyenik mutfak şartlarında hazırladığımız yemekleri, özel servis araçlarımız ile organizasyon yerine getiriyoruz. Sevkiyat esnasında yemeğin lezzetini bozmayacak şekilde hijyenik kaplar kullanılmaktadır. Davet noktasına ulaştırılan yemekler, özel ısıtıcı ve soğutucu dolaplar ile servis edilir. Bu da doğal olarak davetlilerin memnuniyetini artırmaktadır.


Giresun yemek organizasyonu faaliyetleriniz için istediğiniz tüm detayları firmamız ile paylaşabilirsiniz. Talep ettiğiniz hususlarla ilgili ayrıntılı çalışma yapılarak sonuçta en iyi hizmeti almanız sağlanır.

ankara seba yemek || ankara yemek-tabldot yemek- toplu yemek- kutu yemek  -ankara catering
toplu yemek organizasyonu


Vereceğiniz davet yemeği için hazırlanacak menünün davetin niteliğine ve davetli sayısına uygun olması gerekir. Sıcak ve soğuk olarak sunumu yapılacak yemeklerin birbiri ile uyumlu olması ve davetli beklentilerini karşılaması dikkate alınmalıdır.

Bunun yanında açık büfe de davetlilere sunulacak olan alternatifler arasındadır. Zengin bir menü ile davetlilerin memnuniyetini bir kat daha artırabilirsiniz.


Toplu yemek fiyatları davete gelecek kişi sayısı, menü ve sunum çeşidi gibi imkânlara göre belirlenir. Davetli sayısı ne kadar fazla olursa yemeğin kişi başı maliyetinin de o kadar düşük olduğunu görebilirsiniz.

toplu yemek
catering firması

Menülerin hazırlanmasından sunum şekline ve ne kadar yemek hazırlanması gerektiğine kadar uzman ekibimiz hassas bir çalışma yürütmektedir.

Organizasyonda en ufak bir aksaklık olmadan faaliyetin sorunsuz şekilde sonuçlanması için firma olarak elimizden gelen tüm gayreti sarf ediyoruz. Siz de Ordu, Giresun ve Bulancak bölgesindeki toplu yemek organizasyonlarınız için firmamızla iletişim kurabilirsiniz. Kalite ve cazip fiyat, Flore Catering ile çok yakınınızda.

Toplu yemek

Author

Flore Catering

Günümüzde yaygın bir hizmet ağına sahip olan şirketler arasında catering firmaları ilk sıralarda yer alır. Faaliyet alanını bu denli yayılması ile birlikte catering şirketlerinden hizmet alan işletme sayısının da arttığı görülür. Fakat her şirketin müşterilerine sunduğu hizmet aynı oranda ve aynı kalitede değildir. Bu nedenle yemek şirketi belirlenirken piyasada öncü firmalara yönlenmek ve bu firmalardan destek almak çok önemlidir. Bulancak toplu yemek şirketinden yararlanarak bir catering şirketinden beklediğiniz tüm özellikleri tek bir firmada bulabilirsiniz.

Leave a comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir