flore catering giresun toplu yemek

Toplu Yemek Üretimi

Toplu yemek üretimi, günümüzde yaygın olarak tercih edilen ve uygulanan hizmet alanları arasındadır. Söz konusu hizmet, catering firmaları tarafından verilir. Hizmeti alan işletme ve kurum sayısının ise her geçen gün biraz daha arttığı görülmektedir.

Küçük ya da büyük ölçekteki işletmeler, fabrikalar, hastaneler, yurtlar gibi toplu yaşamın ve çalışma hayatının söz konusu olduğu mekânlarda toplu yemek hizmeti tercih edilir.
Toplu yemek üretimi sayesinde personele lezzetli yemeklerle buluşturduğunuz gibi yemeğin maliyetini de önemli ölçüde düşürebilirsiniz.

giresun catering firması
Ordu Catering

Personelin dengeli beslenmesi ve fast food gibi sağlıksız yiyeceklerden uzak tutulması da sistemin sağladığı önemli avantajlar arasında sayılabilir.
Toplu yemek üretimi yemeğin verileceği işyerinde yapılabileceği gibi firmamızın modern tesislerinde de üretilebilir.

Her işyerinin mutfağı yoktur. Mutfak olmayan işyerleri için yemeğin başka bir tesiste yapılarak mekâna sevk edilmesi gerekir. Bu da ancak profesyonel bir yemek şirketi ile çalışmakla mümkündür. Mutfağın olmadığı işyerleri için yemekleri uzman personel ve gıda mühendisleri nezaretinde hazırlayarak ilgili mekâna sevk ediyoruz. Yemeklerin sevkiyatı sırasında, yemeğin hava ile temasını kesen kaliteli kaplar kullanılır. Bu sayede yemeğin hijyenik yapısının bozulması ya da lezzetinin değişmesi söz konusu değildir.


Toplu yemek üretimi hizmetinin tercih edilmesinin önemli nedenlerinden biri de yemek maliyetinin önemli oranda düşürülmesidir. Personele yemek verilmesinin işyeri için maliyeti kayda değer seviyede yüksektir.

Alacağınız toplu yemek hizmeti ile yemeğin birim maliyetinin önemli oranda düştüğünü görebilirsiniz. Ayrıca yemek yiyecek kişi sayısı ne kadar fazla olursa yemeğin kişi başına düşen maliyetinin o kadar düşük olduğu görülecektir.

catering firmaları
Giresun Catering


Toplu Yemek Üretiminin Avantajları Nelerdir?


Toplu yemek üretimi hizmetinin sağladığı en önemli avantaj, personelin sağlıklı yemeklerle beslenmesinin yanında yemek maliyetinin de önemli oranda düşük olmasıdır. Personelin yemek alışkanlıklarının belli bir düzene oturtulması, sağlıksız yiyeceklerden uzak tutulması, çalışma verimliliğini de doğrudan etkileyecektir. Sağlıklı yeme alışkanlıklarının performansa etkisi kısa sürede kendini gösterecektir.


Toplu yemek üretimi aşamasında dikkat edilmesi gereken hususların başında yemek menüsünün hazırlanması gelir. Yemek menüsü, tamamen müşterilerimizin talebi doğrultusunda hazırlanır.

Menü hazırlanırken gıda mühendislerinin ve uzman ekibimizin yönlendirmesi ile en sağlıklı menü listesi elde edilir. Menü belirlendikten sonra yemeğin ne zaman hazır hale getirilmesi gerektiği konusu karara bağlanır. Belirlenen ve anlaşmaya varılan tüm hususlar anlaşma menüsüne dökülür. Müşterilerimiz ve firmamız anlaşma süresince belirlenen hususlara riayet etmek zorundadır.


Bulancak toplu yemek firması olarak müşterilerimize, hijyenik ortamlarda hazırlanan yemekleri sunuyoruz. Yemeklerin hazırlanmasından sunumunun yapılmasına kadar geçen tüm aşamalarda sağlık ve hijyen koşullarını öncelikli prensip olarak uyguluyoruz. Yemeğin sadece yapım aşamasında firmamızdan destek alabileceğiniz gibi sunum ve diğer hizmetlerle ilgili gerekli desteği alabilirsiniz.

Siz de Giresun tabldot yemek firması ile iletişime geçerek arzu ettiğiniz kalitede toplu yemek hizmeti alabilirsiniz.

Bulancak Catering Firması

Author

Flore Catering

Günümüzde yaygın bir hizmet ağına sahip olan şirketler arasında catering firmaları ilk sıralarda yer alır. Faaliyet alanını bu denli yayılması ile birlikte catering şirketlerinden hizmet alan işletme sayısının da arttığı görülür. Fakat her şirketin müşterilerine sunduğu hizmet aynı oranda ve aynı kalitede değildir. Bu nedenle yemek şirketi belirlenirken piyasada öncü firmalara yönlenmek ve bu firmalardan destek almak çok önemlidir. Bulancak toplu yemek şirketinden yararlanarak bir catering şirketinden beklediğiniz tüm özellikleri tek bir firmada bulabilirsiniz.

Leave a comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir