flore catering giresun toplu yemek

Yemek Firmaları

Yemek firmaları, işyerleri, kurum ve kuruluşlara yemek hizmeti sunan işletmelerdir. Söz konusu işletmeler, catering firmaları olarak da adlandırılır. Özellikle davetler ve organizasyonlar için bu hizmetin yaygın olarak tercih edildiği görülür. Bunun yanında küçük ya da büyük ölçekte olup personel çalıştıran işyerlerinin yemek ihtiyacı için bu hizmete ihtiyaç duyulur.

giresun catering firması


Kurumsal yemek firmaları, ülkemizde uzun yıllardır faaliyet gösteren şirketlerdir. Başlangıçta sadece otellerde hizmet veren bu firmaların zamanla faaliyet alanını genişlettiği görülmektedir. Günümüzde toplu faaliyetlerin olduğu hemen her organizasyonda bu firmaların avantajlarından istifade edilir.


Catering hizmeti almak isteyen işletmeler, firma tarafından hazırlanacak yemek menülerinin kapsamı konusunda da gerekli talepte bulunabilirler. İstenen standartlarda ve hijyen koşullarında hazırlanan menüler ile müşterilere arzu edilen kalitede hizmet sunulabilir. Bu kapsamda müşterilerin taleplerine en iyi şekilde karşılık verilir.


Giresun yemek firmaları arasında önemli bir yere sahip olan firmamız, müşterilerimiz tarafından istenen talepleri göz önünde bulundurarak en leziz ve kaliteli yemekleri hijyenik koşullarda üretir.

İstenen yemek menüleri, işyerinizin mutfağında hazırlanabileceği gibi firmamızın modern mutfaklarında da hazırlanabilir. Her iki hazırlama yönteminde de yemeğin lezzetinde ve sunum şeklinde kaliteden ödün verilmez.

Firmamızdan sadece yemek hizmeti alabileceğiniz gibi sunum hizmeti de alabilirsiniz. Kurumsal yemek firmaları arasında seçkin bir firma olan şirketimiz bünyesinde çalışan personel, hijyen koşullarını tam anlamıyla benimsemiş tecrübeli kişilerdir. Uzman personel ve modern ekipman ile arzu ettiğiniz kalitede yemeğin çıkarılması sağlanır.


Ordu & Giresun & Bulancak Tabldot Yemek


Kurumsal yemek firmalarından hizmet almak isteyen kişi ve kurumlar, personelin memnun kalacağı şekilde bir yemek menüsü hazırlamalıdır. Hazırlanan yemek menülerinde, yemeğin kalori oranı ve çeşitliliği dikkate alınmalıdır.

catering firmaları

Menü hazırlama aşamasında, firmamızın gıda mühendisleri ve yetkili kişileri sizlere tam anlamıyla destek verecektir. Yapılan hassas çalışma sonunda personeliniz için en uygun yemek menüsü tespiti yapılır. Hijyenik koşullar ön planda tutularak üretimin yapılmasını müteakip personelinizi harika lezzetlerle tanıştırabilirsiniz.


Hizmet verilen işyerinin ya da kurumun özelliklerine göre kalori hesabı yapılarak en uygun yemek menüsünün hazırlanması gerekir. Yapılan çalışma sonunda ortaya çıkan menünün toplam kalori oranı personelin günlük gereksinimini fazlasıyla karşılamalıdır. Bu sayede personelin işyerindeki verimliliğini de artırmış olursunuz. Ortaya çıkan yemeğin hem lezzeti istenen seviyede olacak, hem de doyuruculuğu arzu edilen standartlarda olacaktır.

Ulaşılmak istenen kalori seviyesi de ancak kaliteli malzeme ve menü çeşitliliği ile sağlanabilir. Kurumsal yemek firmaları bu anlamda taleplerinize en iyi şekilde karşılık verecektir.

Yemek Firmaları 1


Ordu yemek firmaları arasında saygın bir yere sahip olan firmamız ile çalışarak personelinize sağlıklı yemekler verebilirsiniz. Bunun yanında yemek fiyatlarının da cazip aralıkta olduğunu görerek işletmenizdeki maliyetleri düşürebilirsiniz.

Siz de bir catering firması tercihi yaparken kaliteli hizmeti ön planda tutuyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Author

Flore Catering

Günümüzde yaygın bir hizmet ağına sahip olan şirketler arasında catering firmaları ilk sıralarda yer alır. Faaliyet alanını bu denli yayılması ile birlikte catering şirketlerinden hizmet alan işletme sayısının da arttığı görülür. Fakat her şirketin müşterilerine sunduğu hizmet aynı oranda ve aynı kalitede değildir. Bu nedenle yemek şirketi belirlenirken piyasada öncü firmalara yönlenmek ve bu firmalardan destek almak çok önemlidir. Bulancak toplu yemek şirketinden yararlanarak bir catering şirketinden beklediğiniz tüm özellikleri tek bir firmada bulabilirsiniz.

Leave a comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir